O nás

Specializujeme se na prodej respirátorů, roušek a dalších ochranných pomůcek. Z části výtěžků z prodeje je také darujeme těm, kteří je potřebují nejvíce. Aktuálně jsme darovali již 420 roušek a respirátorů.

Jmenuji se Svatava Zaplatilová a podnikám již od roku 2004. Momentálně jsem se, jako mnoho dalších podnikatelů, ocitla v situaci, kdy můj byznys stojí. Zkrátka NULA. Náklady ovšem pokračují, jelikož mojí hlavní náplní práce je chov zvířat. Zvířata prostě nemohu postavit do garáže, kde by mohla toto období přečkat a jen se oprášit až to bude třeba. Nadále potřebují nákladnou péči, krmení, výcvik, veterináře apod. Ale dost stěžování.

Pro založení tohoto e-shopu mě také motivovalo to, že bych ráda pomohla spoustě lidí, ale vidět se nemůžeme a roušky šít neumím. Proto jsem se rozhodla kontaktovat moje dřívější odběratele z Číny a Hongkongu a domluvila se s nimi, že se stanou mými dodavateli. S těmito lidmi se osobně znám, a tudíž jim mohu věřit. Za pomoci přátel a blízkých jsem úspěšně vytvořila objednávky, zaplatila a přepravila kvalitní, prověřené zboží nejprve z Hongkongu a nyní i z Číny.

Díky firmám, které ode mě zboží odebírají, se mi podařilo respirátory a roušky darovat několika maminkám, starším osobám a medikům z odběrového stanu FN Brno. S narůstajícím odběrem se bude také zvyšovat počet darovaných pomůcek všem, kteří je potřebují a nemohou je momentálně sehnat.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací